KONST / Litografier / Färglitografier 12732101
nr 1273 2101
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 4 st, Bladets mått: 62x74-86, signerade
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:56:53
27/8 13:24:52
300 kr
2/9 20:11:48
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg